<page id="79" name="konkurs-ofert-nr-10lmko2024"><title><![CDATA[Konkurs ofert nr 10LM/KO/2024]]></title><desc><![CDATA[]]></desc><header><![CDATA[Konkurs ofert nr 10LM/KO/2024]]></header><lead><![CDATA[]]></lead><keywords></keywords><changes>Zmiana status ogłoszenia</changes><menu></menu><path>/nabor-pracownikow/konkursy-ofert/konkurs-ofert-nr-10lmko2024.html</path><url>/nabor-pracownikow/konkursy-ofert/konkurs-ofert-nr-10lmko2024.html</url><infoOwner>Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Rejonowe Pogotowie Ratunkowe w Sosnowcu</infoOwner><dateFirstPublicate>2024-08-02 09:33:51</dateFirstPublicate><dateLastVersionPublicate>2024-08-28 07:40:31</dateLastVersionPublicate><dateAvailableFrom></dateAvailableFrom><dateAvailableTo></dateAvailableTo><type>jednostki_Nabór na stanowiska</type><pageParam id="305"><name>jednostki_tytuł ogłoszenia</name><description>Tytuł ogłoszenia</description><value>Konkurs ofert nr 10LM/KO/2024</value></pageParam><pageParam id="306"><name>jednostki_data ogłoszenia</name><description>Data ogłoszenia</description><value>2024-08-02</value></pageParam><pageParam id="308"><name>jednostki_status ogłoszenia</name><description>Status ogłoszenia</description><value>58751</value></pageParam><pageParam id="309"><name>jednostki_termin składania (data)</name><description>Termin składania (data)</description><value>2024-08-27</value></pageParam><pageParam id="311"><name>JEDNOSTKI_TYP_STANOWISKA</name><description>Typ stanowiska</description><value>58753</value></pageParam><component id="93bb94fe-7312-11e9-90c1-000c290e6fc2" type="SectionDescription" name="" description="Zajawka sekcji"/><component id="93bbe8e3-7312-11e9-90c1-000c290e6fc2" type="PageTitle" name="Tytuł strony" description="Tytuł strony"><content><title>Konkurs ofert nr 10LM/KO/2024</title></content></component><component id="93bc435c-7312-11e9-90c1-000c290e6fc2" type="PageDescription" name="" description="Zajawka strony"/><component id="93bcef8e-7312-11e9-90c1-000c290e6fc2" type="ContentWYSIWYG" name="Treść" description="Treść strony"><content><content><![CDATA[<p>Ogłaszamy konkurs ofert, 10LM_KO_2024, na udzielanie świadczenia zdrowotnych przez lekarzy w zespołach wyjazdowych „S” SP ZOZ Rejonowego Pogotowia Ratunkowego w Sosnowcu.</p>
<p>Szczegóły w załącznikach. Prosimy o składanie ofert zgodnie z procedurą opisaną w szczegółowych warunkach konkursu.</p>]]></content><promotion><![CDATA[]]></promotion></content></component><component id="93bd42ce-7312-11e9-90c1-000c290e6fc2" type="Gallery" name="Galeria" description="Galeria"/><component id="93bd956b-7312-11e9-90c1-000c290e6fc2" type="Attachment" name="Załączniki" description="Załączniki do strony"><content><src>/resource/98/10LM_KO_2024+Formularz+ofertowy.doc</src><extension>DOC</extension><name>c91e040527b57cc6ec195c97bc84f1a2.doc</name><size>68 KB</size></content><content><src>/resource/98/10LM_KO_2024+Formularz+ofertowy.pdf</src><extension>PDF</extension><name>73e1ec4531273a7cd5833ebb26380417.pdf</name><size>156.33 KB</size></content><content><src>/resource/98/Klauzula+informacyjna+o+danych+osobowych+konkurs+lekarze.pdf</src><extension>PDF</extension><name>4be69ddb946ec82f12281e581c3f276a.pdf</name><size>87.83 KB</size></content><content><src>/resource/98/Og%25C5%2582oszenie+konkurs+lekarz+systemu+10LM_KO_2024.pdf</src><extension>PDF</extension><name>0f5ecf871bd69d58c0f4c5f4b5acfd80.pdf</name><size>244.93 KB</size></content><content><src>/resource/98/O%25C5%259Bwiadczenie+dotycz%25C4%2585ce+ilo%25C5%259Bci+godzin+wykazywanych+do+Narodowego+Funduszu+Zdrowia.pdf</src><extension>PDF</extension><name>5566c2a2681ad22f2e217b22af809987.pdf</name><size>86.76 KB</size></content><content><src>/resource/98/Szczeg%25C3%25B3%25C5%2582owe+warunki+konkursu+ofert+lekarz+systemu+10LM_KO_2024.pdf</src><extension>PDF</extension><name>a09cd69c6cd3d8ddfca2b9ad18dee696.pdf</name><size>343.47 KB</size></content><content><src>/resource/98/Wz%25C3%25B3r+umowy+lekarz+systemu.pdf</src><extension>PDF</extension><name>2f4837ab2b40dbafd9d4b239d0423e04.pdf</name><size>300.64 KB</size></content><content><src>/resource/98/Protok%25C3%25B3%25C5%2582+z+przebiegu+konkursu+10LM_KO_2024.pdf</src><extension>PDF</extension><name>5117c01b11cea61008ae68dd7341f2a1.pdf</name><size>108.53 KB</size></content></component><component id="d63e71ef-92cf-11f0-b976-00505697ccff" type="PageThumbnail" name="" description="Miniaturka strony"/></page>